O MNĚ

Jmenuji se Marcela Bryknarová, jsem Vodnářka, takže originalitu, nápaditost a vynalézavost mám už danou osudem, pocházím z Klatov, do kterých jsem se po nějakém čase vrátila a odtud i odlétají všichni moji andělé. Od malička jsem tíhla k práci s papírem, jen jsem netušila, že to bude práce kreativní a rukodělná a šla jsem studovat na Obchodní akademii. Zřejmě jsem se trochu sekla vedle, protože administrativní práce s papírem mě moc nenaplňovala. Rukodělnou tvorbu jsem vyzkoušela až na mateřské dovolené prostě jen jako relax a jako formu meditace a zklidnění…no a moji andělé si mě prostě našli sami. Asi i proto, že i ty miluji od doby, kam moje pamět sahá. Možná i pro mou přirozenou esenci jemnosti…podobnou jako mají andělé. Bez plánování se projekt Klatovský anděl sám postupně poskládal…prvních pár kousků andělů prodaných a darovaných mým přátelům, mojí rodině a později i širšímu okolí…

…přes založení fanouškovské stránky na sociální síti Facebook, která narostla k číslu, které by mě na začátku nikdy nenapadlo až po neplánovou PR od Richarda Krajča ze skupiny Kryštof, která spustila nečekanou vlnu zájmu. Vše plynule do sebe zapadlo jako puzzle a odhodilo mě to na cestu handmade tvůrce, kterou jsem si zamilovala.

Dnes tvořím převážně na zakázku, posílám po celé České republice, na Slovensko i do zahraničí. Klatovského anděla můžete také najít v galerii ŠIWA v Klatovech, kde se na trvalo zabydlel. A daří se mu tam opravdu dobře. Jako bonus mě spolupráce s galerií ŠIWA přinesla i jedno úžasné přátelství s provozovatelkou ŠIWY. Moji andělé mají totiž velkou sílu propojovat lidi s podobným záměrem a tím záměr posílit.  ?

A jak to všechno začalo?

Asi jako mnoho podnikatelských projektů jiných žen – na mateřské. I když jsem ještě netušila, že to nebude jen další pokus mé zručnosti a pouhé odreagování se, ale že z toho po nějakém čase bude vlastní brand – Klatovský anděl.

Když se dnes ohlédnu zpět, tak je úžasné vidět, jak se to postupně skládalo dohromady samo jako puzzle. S odstupem zjišťuji, že když jdete po té správné cestě…té své originální, tak vám jde mnoho věcí naproti samo. Musím ale přiznat, že když jsem se nacházela přímo v tom procesu, tak jsem nebyla schopná vidět, že se vše děje samo bez mého velkého úsilí. Tohle jsme totiž schopni vidět a ocenit až za nějaký čas….

Pokud vás zajímá celý můj příběh, tak více si můžete přečíst