Andělé s duší… Andělé s příběhem…

Jak andělé ožívají

Autorka

O mně

Jmenuji se Marcela Bryknarová, jsem Vodnářka, takže originalitu, nápaditost a vynalézavost mám už danou osudem, pocházím z Klatov, do kterých jsem se po nějakém čase vrátila a odtud i odlétají všichni moji andělé. Od malička jsem tíhla k práci s papírem, jen jsem netušila, že to bude práce kreativní a rukodělná a šla jsem studovat na Obchodní akademii. Zřejmě jsem se trochu sekla vedle, protože administrativní práce s papírem mě moc nenaplňovala. Rukodělnou tvorbu jsem vyzkoušela až na mateřské dovolené prostě jen jako relax a jako formu meditace a zklidnění…no a moji andělé si mě prostě našli sami. Asi i proto, že i ty miluji od doby, kam moje pamět sahá. Možná i pro mou přirozenou esenci jemnosti…podobnou jako mají andělé. Bez plánování se projekt Klatovský anděl sám postupně poskládal…prvních pár kousků andělů prodaných a darovaných mým přátelům, mojí rodině a později i širšímu okolí…

…přes založení fanouškovské stránky na sociální síti Facebook, která narostla k číslu, které by mě na začátku nikdy nenapadlo až po neplánovou PR od Richarda Krajča ze skupiny Kryštof, která spustila nečekanou vlnu zájmu. Vše plynule do sebe zapadlo jako puzzle a odhodilo mě to na cestu handmade tvůrce, kterou jsem si zamilovala.

Tvořím na zakázku

Dnes tvořím převážně na zakázku. Posílám tvorbu po celé České republice, na Slovensko i do zahraničí. A protože se z velké části věnuji hlavně zakázkové tvorbě a nejsem schopna tvořit větší množství andělů na volný prodej. Klatovské anděli si můžete osobně koupit v Sušici v obchodě Zlatý anděl a od října 2020 i v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech ve Vídeňské ulici 67.

Začátek příběhu

Asi jako mnoho podnikatelských projektů jiných žen – na mateřské. I když jsem ještě netušila, že to nebude jen další pokus mé zručnosti a pouhé odreagování se, ale že z toho po nějakém čase bude vlastní brand – Klatovský anděl.

Když se dnes ohlédnu zpět, tak je úžasné vidět, jak se to postupně skládalo dohromady samo jako puzzle. S odstupem zjišťuji, že když jdete po té správné cestě…té své originální, tak vám jde mnoho věcí naproti samo. Musím ale přiznat, že když jsem se nacházela přímo v tom procesu, tak jsem nebyla schopná vidět, že se vše děje samo bez mého velkého úsilí. Tohle jsme totiž schopni vidět a ocenit až za nějaký čas….

Pokud vás zajímá celý můj příběh, tak více si můžete přečíst ve článích z Klatovského deníku *Marcela Bryknarová: Andělé si mě našli sami*, *Klatovský anděl stojí i na krbu Richarda Krajča* a na blogu. V případě, že raději posloucháte podcasty a záznamy rozhovorů, můžete si pustit záznam z pořadu Zlaté české ručičky na radiu Blaník.

…bytosti plné energie

Chcete svého anděla?

Sleduje Klatovského anděla

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com