Andělé s duší… Andělé s příběhem…

Jak andělé ožívají

Autorka

O mně

Jmenuji se Marcela Bryknarová, jsem Vodnářka, takže originalitu, nápaditost a vynalézavost mám už danou osudem, pocházím z Klatov, do kterých jsem se po nějakém čase vrátila a odtud i odlétají všichni moji andělé. Od malička jsem tíhla k práci s papírem, jen jsem netušila, že to bude práce kreativní a rukodělná a šla jsem studovat na Obchodní akademii. Zřejmě jsem se trochu sekla vedle, protože administrativní práce s papírem mě moc nenaplňovala. Rukodělnou tvorbu jsem vyzkoušela až na mateřské dovolené prostě jen jako relax a jako formu meditace a zklidnění…no a moji andělé si mě prostě našli sami. Asi i proto, že i ty miluji od doby, kam moje pamět sahá. Možná i pro mou přirozenou esenci jemnosti…podobnou jako mají andělé. Bez plánování se projekt Klatovský anděl sám postupně poskládal…prvních pár kousků andělů prodaných a darovaných mým přátelům, mojí rodině a později i širšímu okolí…

…přes založení fanouškovské stránky na sociální síti Facebook, která narostla k číslu, které by mě na začátku nikdy nenapadlo až po neplánovou PR od Richarda Krajča ze skupiny Kryštof, která spustila nečekanou vlnu zájmu. Vše plynule do sebe zapadlo jako puzzle a odhodilo mě to na cestu handmade tvůrce, kterou jsem si zamilovala.

Tvořím na zakázku

Dnes tvořím převážně na zakázku. Posílám tvorbu po celé České republice, na Slovensko i do zahraničí. A protože se z velké části věnuji hlavně zakázkové tvorbě a nejsem schopna tvořit větší množství andělů na volný prodej. Klatovské anděli si můžete osobně koupit v Sušici v obchodě Zlatý anděl a od října 2020 i v kamenném obchodě Klatovského anděla v Klatovech ve Vídeňské ulici 67.

Začátek příběhu

Asi jako mnoho podnikatelských projektů jiných žen – na mateřské. I když jsem ještě netušila, že to nebude jen další pokus mé zručnosti a pouhé odreagování se, ale že z toho po nějakém čase bude vlastní brand – Klatovský anděl.

Když se dnes ohlédnu zpět, tak je úžasné vidět, jak se to postupně skládalo dohromady samo jako puzzle. S odstupem zjišťuji, že když jdete po té správné cestě…té své originální, tak vám jde mnoho věcí naproti samo. Musím ale přiznat, že když jsem se nacházela přímo v tom procesu, tak jsem nebyla schopná vidět, že se vše děje samo bez mého velkého úsilí. Tohle jsme totiž schopni vidět a ocenit až za nějaký čas….

Pokud vás zajímá celý můj příběh, tak více si můžete přečíst na blogu.

…bytosti plné energie

Chcete svého anděla?

Sleduje Klatovského anděla

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com