Andělé s duší… Andělé s příběhem…

Andělská pošta

Kontakt

Sociální sítě

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com

1 + 13 =

Nejčastější dotazy

Jak si mohu anděla objednat?

Anděla si můžete objednat přes online obchod, vyplněním objednávkového formuláře online na webu, zasláním objednávky na e-mailovou adresu klatovskyandel@gmail.com , nebo zprávou přes sociální síť Facebook na účet @klatovskyandel.

Je možné zakoupit anděla v kamenné prodejně?

Ano. Obchod naleznete na adrese Vídeňská 67, Klatovy (ve stejném domě jako je pražírna Yemenites). Aktuálně anděly můžete vidět i naživo v obchodu v Sušici. Adresa: Americká armáda 83, 34201 Susice, Kosovo. Odkaz.

Jaké jsou velikost andělů?

Velikostí andělů je velké množství. Veškeré základní velikosti naleznete na stránce „Zakázková výroba“. Je možné objednat anděla na míru.

Jaká je dodací lhůta?

Pokud máte dotaz na cenu, na dobu zhotovení zakázky nebo cokoliv jiného, nebojte se zeptat, jakýkoliv dotaz není ještě závazná objednávka. Odpovím Vám, co nejrychleji to bude možné. Termín zhotovení je většinou 7-14dní, ale vše je o individuální domluvě. Vždy se snažím vyjít maximálně vstříc vašim přáním.

Co všechno mohu na andělovi personalizovat?

U anděla si můžete zvolit jeho velikost, barevnost křídel, nebo počet srdcí.

Je možné objednat anděla jako dárek?

Ano. Stačí napsat Vaši představu na e-mail nebo zprávou na sociální síti Facebook. Andělé bývají často darování například jako dárek k narozeninám, výročí, nebo jako svatební dary.

…bytosti plné energie

Chcete svého anděla?

Sleduje Klatovského anděla

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com