Andělé s duší… Andělé s příběhem…

Andělské místo

Kamenný obchod

Adresa:

Klatovský anděl, Vídeňská 67,
Klatovy I, 339 01 Klatovy

Otevírací doba:

Pondělí – pátek 1O.oo – 17.oo
Sobota 9.oo – 12.oo

Jak to u nás vypadá?

O našem obchůdku

Kamenný obchod Klatovského anděla anděla najdete v západních Čechách kousek od Šumavy a 45 km od Plzně. Klatovy jsou bránou Šumavy a návštěvu našeho obchodu tak můžete spojit s výletem za přírodními i historickými krásami v okolí.

Obchůdek plný rukodělby a řemeslných skvostů z celé naší země najdete pár metrů od náměstí v ulici, která vede na Železnou Rudu. Parkovat můžete přímo na náměstí a odtud jste u nás za pár minut. Hned vedle nás najdete i pražírnu kávy, kde můžete posedět, nebo si vzít kávu s sebou k nám. Naproti nám přes ulici si zase můžete dojít na dobrý oběd do zdravé jídelny, nebo si koupit nějakou dobrotu od lokálních farmářů v bezobalovém obchodě kousek pod námi. V naší ulici panují přátelské komunitní vztahy, kde se všichni podporujeme.

Náš obchod je rodinný podnik, kde se o vaši péči starám já, Marcela a můj manžel Zdeněk.

Rukodělná tvorba od tvůrcu z celé ČR

I přestože je náš kamenný obchod malý, podařil se nám vytvořit prostor pro velké množství rukodělných značek a velký výběr sortimentu mnoha řemeslných technik od drobností až po luxusní autorské kousky. Kamenný obchod vznikl teprve v říjnu 2020, ale už teď se můžeme pyšnit tím, že jsme vyhlášeným dárkovým obchodem v širokém okolí.

Najdete u nás hlavně originální ručně pletené Klatovské anděly a mnoho produktů s logem Klatovského anděla nebo autorské kousky inspirované naší značkou.

Mezi nejoblíbenější klatovskoandělské produkty patří naše keramika od Fortelu manželů Raunigerových, naše autorské vitráže z dílny vitrážistky Jitky Maděrové, kolekce stříbrných šperků od Ireny Eire Šmérkové, nekonečné zápisníky Nomen s motivem Klatovského anděla, skleněné klatovskoandělské svícny a závěsy od E.J.Design, keramické svícny, aromalampy a další s naším logem od pana Ticháčka z Domažlic, šité a ručně malované výrobky s Klatovským andělem z dílny Šárky Rajtmajerové z Klatov, drobnosti z dřevěné překližky ve tvaru našeho oblíbeného loga od MEK design, klatovskoandělské svíčky volně stojící od Káťi Hubíkové i BylinkoKrásky, která také pro naši značku tvoří i vonné svíčky s autorskou vůní. Průběžně vznikají i nové a další nápady a spolupráce pod křídly Klatovského anděla. U nás vždy najdete něco nového a originálního. Všechny klatovskoandělské produkty najdete i na e-shopu

A protože ze srdce rádi podporujeme ruční práci a českou autorskou tvorbu, můžete u nás vidět a koupit i obrovskou škálu jiných výrobků od přírodní kosmetiky, mýdel, svíček, aromalád přes šperky všech možných technik a materiálů, náramky šňůrkové i z minerálních kamenů, kabelky, batohy, peněženky, přáníčka, albumy, diáře a zápisníky, keramiku, tvorbu ze skla až po pletené a háčkované zboží, ručně malovaná trika nebo třeba i autorské obrazy. Je toho mnohem více a často sortiment obměňujeme, aby každá návštěva u nás byla zážitkem i pro ty, co si nás oblíbili a navštěvují nás častěji. Naší vizí je obchod zaměřený na autorský originální design, který takto pohromadě jen tak někde neuvidíte.

Obchod Klatovského anděla je vlastně takovým propojením lásky k tvorbě a jedinečnosti. Plníme všechna přání a rádi zprostředkujeme
i tvorbu na zakázku. Jdeme cestou od srdce k srdci, proto je na prvním místě osobní přátelský přístup.

Naše služby

  • výdejna e-shopu Klatovského anděla
  • dárkové poukazy
  • dárkové balení na míru
  • svatební služby (svatební dary, výslužky)
  • platba kartou
  • příjem zakázek
  • pořádání malých akcí (workshopy, tvořivé kurzy, setkávání tvůrců, besedy)

Jsme jediným kamenným obchodem, kde najdete ručně tvořenou vysoce kvalitní přírodní kosmetiku Bylineo. A rádi vám s výběrem této kosmetiky poradíme.

Kde nás najdete?

Speciální sobotní otevírací doba

Neděle a státní svátky máme zavřeno. Jednou za měsíc máme speciální sobotní otevírací dobu od 13.oo do 17.oo, kterou s předstihem vyhlašujeme na Facebooku, aby nás mohli v pohodlí a klidu navštívit i lidé z větší dálky nebo ti, co jsou přes týden časově zaneprázdněni. Na naší facebookové stránce najdete i případné mimořádné úpravy otevírací doby. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 739 420 106 nebo našem e-mailu klatovskyandel@gmail.com

Těšíme se na vaší návštěvu. A děkujeme za vaši zpětnou vazbu a recenze, které nám píšete zde na stránkách, na Facebooku Klatovský anděl nebo na Google.

…bytosti plné energie

Chcete svého anděla?

Sleduje Klatovského anděla

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com