Andělé s duší… Andělé s příběhem…

O andělích

Andělé s duší

Nikdy se nedá zavděčit všem…
Moje anděly si buď zamilujete hned na první pohled nebo vás nechají naprosto chladnými. A je to tak se vším. Proto je dobré nebrat si nic příliš osobně…hlavně to negativní a nepříjemné. Nerozptylovat se tím, jaký názor na vás mají druzí…není to podstatné…názorů jsou miliardy a každý je jiný.

Nejdůležitější je stejně to, co si o sobě myslíte vy sami…protože to určuje směr vaší cesty. Proto si s trochou pokory myslete o sobě jen to nejlepší a hlavně si věřte. Věřte si, ať děláte cokoliv.?

S mými anděly jsem se naučila jeden důležitý návyk a tím je vytrvalost. Být vytrvalý ve svém záměru navzdory tomu, že všem se prostě nikdy nezavděčíte. A že to není ani cílem, cílem je, aby vás to bavilo a naplňovalo ? A aby to dávalo nějakou hodnotu a smysl i ostatním a třeba jen těm, kteří jsou na stejné vlně jako vy. Vytrvalost totiž přináší růže ?

Moji Andělé mě naučili jít si svou vlastní cestou navzdory všemu, věřit sobě i svojí tvorbě. A myslím, že je to z nich cítit.

Jedinečná energie

Klatovský anděl není jen obyčejný papírový anděl…kdo ho zná, tak ví, že má duši a svou jedinečnou energii. Anděl je všeobecně oblíbený symbol a proto ideální dar ke všem nejen významným příležitostem. Moji andělé působí minimalisticky a zároveň…”majestátně” a proto si svým zajímavým jednoduchým designem získali svou oblibu hlavně jako svatební dar, dar k narozeninám, výročím, ale i svátkům, ke křtinám, k narození dítěte nebo prostě jen tak pro radost obdarovaného. Klatovské anděly tvořím poměrně dlouho a do světa se jich rozlétlo opravdu mnoho. I díky tomu je jeho zpracování precizní do posledního detailu. Svou tvorbu miluju a myslím, že všechna vložená radost a nadšení je vidět i cítit. Nikdy jsem neplánovala a dlouho v mém životě jsem netušila, že ze mně bude handmade tvůrce…moji andělé si mě našli prostě sami Začala jsem je tvořit jen tak pro moji radost a jako prostředek k osobnímu flow. Nikdy jsem do nich nevkládala nic záměrně…žádné čáry a kouzla, žádná magie…prostě se jen tvorbě otvírám skrz srdce a nechám vše plynout…nechám jen své ruce v procesu…aby bylo tvořeno. A vždy se do nich promítne přesně co má, co podpoří prostor, kam odlétá.

Ruční výroba

Mnoho zákazníků říká, že mají moji andělé osobní sílu, že je to z nich cítit, že je v nich něco víc, co je přesahuje a že představují novou energii tvorby, která se na Zemi rodí. A někteří píšou, že je jejich Klatovský anděl podpořil, v čem zrovna potřebovali nebo měli pocit, že jim nějakým způsobem pomohl. Ale to je samozřejmě individuální, jak a kdo mou tvorbu vnímá. Pro někoho je Klatovský anděl prostě jen krásná handmade dekorace nebo prostředek, jak druhému vyjádřit, že mu na něm záleží. Každý anděl je symbol a promítnout do něj si můžeme cokoliv. Já vím jistě jen jedno…že svou tvorbu miluju a dělá mě radost tvorba samotná i všechno okolo. A hlavně to, že šíří radost dál.

MB

…bytosti plné energie

Chcete svého anděla?

Sleduje Klatovského anděla

(420) 739 420 106

klatovskyandel@gmail.com